Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp
| Wi-Fi | Mat/Dryck Bar/lounge | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp São Paulo ligger 3 km från Instituto Butantan och cirka 25 minuters promenad från São Francisco Golf Clube.
Detta eleganta hotell har ett behändigt läge 3,1 km från Park Chico Mendes. São Paulo universitet ligger cirka 30 minuters promenad från hotellet. Området erbjuder shoppingmöjligheter som Super Shopping Osasco 3,2 km från boendet. Busshållplatsen Museu de Arqueologia e Etnologia ligger i närheten av detta hotell.
Rummen på Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp erbjuder matplats, och har plattskärms-TV med satellitkanaler. Gästerna erbjuds luftkonditionering samt te-/kaffebryggare. Badrummen inkluderar en separat toalett och en dusch och fina bekvämligheter som hårtorkar och handdukar. Hotellrummen erbjuder utsikt över trädgården.
Gästerna kan njuta av brasilianska maträtter, som serveras på restaurangen Massas Ricci, belägen cirka 6 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Bar/lounge
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp?
Gäster på hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp kan parkera sina fordon på privat parkering. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på det eleganta hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp?
Gäster på det eleganta hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp måste checka ut vid 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp?
Det genomsnittliga rumspriset på hotellet Charmosa Hospedagem No Jardim Secreto Sp är 66$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.